«
»

  

Uudised

19/02/2015 18:36  Meil olid vastlad!
 Allikas: Annika Blum | Uudis on aegunud: 02/28/2015 08:00
"Emme, meil tulevad sel aastal lühikesed ja pikad vaibad!", kuulutas mu poeg rahulolevalt peale vastlatralli. Vaibad sobivad ka, peaasi, et liugu sai lasta!

Kui eelmise aasta Kolga Valla Seltsingu korraldatud vastlapeol suusatasime võisteldes mööda mulda mäest üles, siis sedakorda sai ilusa pika liu lasta mäest alla krõbedal lumekoorikul. Kraad näitas miinus neli pügalat alla nulli, tuulekülm näpistas nina ja varbaid veelgi külmemalt.

Vastlapäevale kohaselt sõime hernesuppi, vastlakukkleid, jõime kuuma teed ja glögi. Varbaid sai soojendada plekkpurkidesse tehtud tulede soojuses. Krista Allik ja Kolga Noortekeskuse noored viisid läbi mänge, mille parimad said ka maitsvad auhinnad. Kes liugu ei lasknud, veetis aega sõprade-tuttavatega vesteldes. Omaette aktiivne oli ka laste võistlustele kaasaelamine, millest rõõmu jagus kõigile. Meeldiv hasart tekkis ka kondist vurri tehes, sest nöör ei tahtnud läbi aukude minna ja oli ka tükk tegemist, et vurr korralikult tööle saada. Vurre tehti palju ja tegemise vilumus kasvas.Kõik soovijad said koju viia vana unustatud kogemuse ja ise valmistatud meene.
Vastlalisi sai kokku loetud ühel hetkel 60 ringis. Mägi kihas nii lastest kui ka täiskasvanuist.

Täname selle aasta vastlatralliga toimetajaid: Janne Kerdo, Andres Heinver, Krista ja Aare Allik, Kolga Noortekeskuse noored, Pille Roball, Kadri Metstak

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar